Yönetim | TEK Okulları

YÖNETİM

 • Celal Serzan Timuçin
  Kurucu

  CELAL SERZAN TİMUÇİN

  Koç Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden 2012 yılında mezun olan Serzan Timuçin, 30 yılı aşkın süredir akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren Başakşehir Petrol Şirketler Grubunda Yönetim Kurulu Üyeliği görevini üslenmiş, 2015 yılı itibariyle grubun Yönetim Kurulu Başkanı olmuş, başta enerji ve gayri menkul olmak üzere yeni sektörlere yatırım yapılmasına liderlik ve öncülük etmiştir.

  "Bir toplumun kalkınmasında en önemli unsur eğitimdir" inancıyla eğitim sektöründe faaliyet göstermeye karar veren Serzan Timuçin; eğitimde farklı bir vizyon ve misyon ile Bahçeşehir de Özel TEK Timuçin Eğitim Kurumları'nı kendi yerleşkesinde hayata geçirmiştir.

 • Yaşar Solak
  Direktör

  YAŞAR SOLAK

  1999 yılında Hacettepe Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Fizik Öğretmenliği bölümünden mezun olan Yaşar Solak; Ankara ve İstanbul'da özel eğitim sektöründe faaliyet gösteren kurumlarda öğretmen ve yönetici olarak görev yapmış, bir çok özel okul için Yönetim ve Akademik Danışmanlık hizmetlerini yürütmüş, özel eğitim programları ve sistemleri kurgulamış, bir çok akademik programa öncülük ve liderlik etmiştir. 'İyi Okul' isimli kitabın ve 'Hangi Özel Okul' isimli bloğun yazarı olan Yaşar Solak, Timuçin Eğitim Kurumları bünyesine Aralık 2016 itibariyle katılmıştır. Evli ve Kumsal isimli bir kız çocuğu babası olan Yaşar Solak, 1975 Erzurum doğumludur.

İLETİŞİM

Kayıt ve bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.