Benzersiz TEOG Hazırlık Süreci | TEK Okulları

BENZERSİZ TEOG HAZIRLIK SÜRECİ

Ortaokul sonunda öğrencilerin lise tercihlerini yapabilmeleri için girdikleri TEOG sınavı hazırlığı, okulumuzda 5. Sınıftan itibaren başlar.

Ortaokul sonunda öğrencilerin lise tercihlerini yapabilmeleri için girdikleri TEOG sınavı hazırlığı okulumuzda 5. sınıftan itibaren başlar. Ortaokulda uygulanan müfredat içeriği, 5. sınıftan 8. sınıfın sonuna kadar aynı konunun farklı kazanımlarını içermektedir. Bu yüzden 5. sınıftan itibaren hazırlık sürecini başlatmadığınızda 8. sınıfa gelen öğrenciler geçmiş üç yılın eksikliklerini giderememe sıkıntısı yaşarlar bu yüzden 8. sınıfta ne kadar yoğun bir hazırlık süreci olursa olsun Kasım ayında yapılan ilk sınavda düşük başarı elde edilir.

Okulumuzda 7. sınıftan itibaren Cumartesi günleri de haftalık akademik programa dahil edilir. Cumartesi günü öğrencilerimiz bu programa dahil olarak 5. sınıftan itibaren başlayan hazırlık sürecini artırarak devam ettirirler.

Okulumuzda uygulanan “Dynamic Education System”in en önemli artısı olan öğrencilerin bireysel gelişimlerinin takibi ve öğrencilerin akademik süreçlerinin bireysel ele alınması mantığı her öğrencinin eksiksiz olarak hazırlanmasını sağlar. Öğretmenlerimiz akademik eksiği olan öğrencileri bireysel olarak çalıştırırlar.

İLETİŞİM

Kayıt ve bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.